Güven - Esneklik - Kalite

Şirket Profili

CMET Çelik İşleme Merkezi Cem TOPALOĞLU tarafından  03.04.2012’de kurulmuştur.

İnsana değer veren ve sürekli gelişen yapısıyla çelik sektöründeki hizmet anlayışına yeni bir pencere açmak, çalışanlar ve müşteriler için öncelikli tercih  edilen firma olmak için yola çıkmıştır.

Gelişen teknolojiyi ileri teknik özellikleriyle üretim ve hizmet süreçlerine uygulayarak, yeterli kaliteyi hızlı ve uygun maliyette ürün ve hizmet almak isteyen müşterilerine sunarak mükemmel bir iş partnerliği yapıp çalışanlarına ve müşterilerine katma değer kazandırmayı görev edinmiştir.

Firmamız en yeni teknolojiyi kullanarak ileri mühendislik anlayışı ile kaliteli malzemeyi maksimum verimlilik ile uygun maliyette ve en hızlı şekilde üretip her müşteriye en iyi müşterisi gibi davranan müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve projeye özel çözümleri ile 15 yılı aşkın tecrübesini müşterileri ile paylaşmaktadır. Çelik işleme konusunu çok iyi bilen bir mühendislik firması olarak sektörde esnek, samimi bir çözüm ortağı olduğumuzu ve sektöre yeni bir soluk getirerek bunu her geçen yıl pekiştireceğimizi söyleyebiliriz. CMET sektörün artan ihtiyaçlarına cevap vermek için kendini sürekli geliştirmekte ve otomotiv, demiryolu, inşaat, gıda, enerji  ve mobilya gibi metal parça ile ilgili kurumsal firmalara daha mükemmel hizmet vermek için çalışmaktadır

Bizi Tercih Eden Değerli Firmalar

CMET, her müşteriye en iyi müşterisi gibi davranarak 2012 yılından bu yana tecrübelerini müşterileri ile paylaşmaktadır.